Перечинська школа відмовилась платити дитині-сироті матеріальну допомогу

Прокуратурою систематично проводиться моніторинг законності, повноти та правильності нарахування  дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування усіх видів допомог, передбачених Законом.

Зокрема, торік Перечинський районний суд підтримав Перечинський відділ Ужгородської місцевої прокуратури та задовільнив позовну заяву в інтересах дитини – сироти щодо виплати йому недонарахованої допомоги, як випускнику Перечинської ЗОШ інтернату.
Не погодившись із таким рішенням адміністрація Перечинської ЗОШ – інтернату подавала апеляцію в суди, включно до Вищого адміністративного суду, який завдяки принциповій позиції прокуратури, надання обґрунтованих відзивів та заперечень, належних та допустимих доказів залишив рішення суду першої інстанції без змін беззаперечно підтримавши прокуратури у намірі захистити права дитини.
Дитина нарешті отримала належну допомогу у розмірі 7 тисяч гривень, передбачених Законом.
Крім того, Ужгородською місцевою прокуратурою заявлено 5 аналогічних позовів з метою захисту прав дітей, з яких один вже задоволений,  на загальну суму понад 35 тис гривень. Розгляд справ триває.
Прокуратурою особлива увага приділяється захисту майнових та соціальних прав дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
Перечинська школа відмовилась платити дитині-сироті матеріальну допомогу, фото-1
дитина прокуратура суд Закарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
84 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі