В Ужгороді створена парторганізація Руху Валентина Наливайченка «Справедливості»

1 грудня, в обласному центрі Закарпаття відбулася установча конференція ужгородської парторганізації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість».

На зборах зібралися найкращі представники різних галузей,що живуть та працюють Ужгороді. Серед них і голова обласного осередку партії Володимир Чубірко, котрий чітко окреслив основні завдання і цілі нової політичної сили в Україні та на локальному рівні.

В Ужгороді створена парторганізація Руху Валентина Наливайченка «Справедливості», фото-1

         «Є питання, яке ми ставимо перед собою ще 2004 року: що робити далі, яким шляхом іти? Нині так склалася ситуація, що поза політикою мало можна змінити життя в Україні. Єдиний інструмент – це політичні партії. Ситуацію треба виправляти і вихід я бачу в децентралізації. Багато проблем вирішиться, коли громади самі регулюватимуть своє життя. Це розуміють в Києві, тому й гальмують так гучно декларований процес. Одне з наших завдань – домогтися реальної децентралізації і тоді братися до роботи. Іншого шляху нема. Це пройшли наші сусіди в Угорщині, Словаччині, Польщі і ми бачимо результат. Чи буде так в Україні? Це залежить і від нас», - звернувся до однопартійців Володимир Чубірко.

         На установчих зборах також обрали керівника парторганізації в Ужгороді. Одноголосним рішенням присутні обрали лідером місцевого партійного осередку ужгородського бізнесмена та мецената Володимира Комарницького «Ми тільки формуємо партію, тому маємо дуже чітко сформувати свої цілі і добирати в наші ряди відповідальних і цілеспрямованих людей. Я представник малого бізнесу, роками сплачую податки в міську казну, але не бачу як і на що вони витрачаються. Тому я вирішив піти в політику і почати змінювати наше місто, нашу країну», - сказав Володимир Комарницький своїм колегам-однопартійцям.

В Ужгороді створена парторганізація Руху Валентина Наливайченка «Справедливості», фото-2

         Також нині члени партії обрали раду з трьох осіб - представницький орган, котрий куруватиме роботу ужгородської місцевої парторганізації. До ради парторганізації увійшли Володимир Комарницький, Олександр Доктор та Ярослав Греца.

         Партію на локальному рівні підтримали бійці АТО, зокрема ГО «Армія гідності Закарпаття» та її керівник Петро Горзов. То ж в Ужгороді та й області загалом члени Руху Валентина Наливайченка зосередяться і на відстоюванні прав воїнів, що захищали цілісність України у війні з Росією.

В Ужгороді створена парторганізація Руху Валентина Наливайченка «Справедливості», фото-3

«Для нас велика честь, що хлопці з армії гідності сьогодні разом з нами. Саме завдяки їм наші родини тай ми з вами спокійно живемо на мирній землі. Щиро дякуємо хоробрим воїнам», - звернувся до бійців головуючий на сьогоднішньому засіданні Ярослав Греца.

         Вже наступного тижня міський осередок «Справедливості» почне працювати в різних сферах громадсько-політичного життя Ужгорода та відстоюватиме інтереси усіх мешканців обласного центру. 

В Ужгороді створена парторганізація Руху Валентина Наливайченка «Справедливості», фото-4 В Ужгороді створена парторганізація Руху Валентина Наливайченка «Справедливості», фото-5
ужгород справедливість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
80 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі