
09:45, 30 листопада 2016 р.
На закарпатській митниці в українця забрали "Фольксваген": фото
Громадянин України намагався провести через МП "Лужанку" цигарки, заховані у тайнику "Фольксвагена Транспортера".
Про це повідомляє ДФС у Закарпатській області.
Коли митники оглянули автомобль, то знайшли у "подвійному" днищі майже 3 тисячі пачок цигарок "Ротманс", "Вінстон", "Честерфілд" та "Мальборо" з українськими акцизними марками. Їх вартість - близько 60 тисяч гривень.
Цигарки та "Фольксваген" вартістю 223 тисяч гривень вилучено.
Як інформував 0312.ua, Новим керівником Закарпатської митниці може стати дизайнер, який їздить на "Бентлі": фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:51, Вчора
1
11:31, 18 червня
15:17, 22 червня
5
16:53, 24 червня
15
16:53, 24 червня
16



