
15:50, 25 листопада 2016 р.
В Ужгороді жінка вкрала у чоловіка два мобільні телефони
Ужгородські поліцейські уже знайшли крадійку ґаджетів.
Про це повідомляє ГУ НП в Закарпатській області.
Чоловік повідомив поліції, що хтось вкрав у нього два мобільні телефони. Кримінальна поліція Ужгорода уже знайшла винного. Злочин скоїла 40-річна ужгородка.
Розпочате кримінальне провадження.
Нагадаємо, У Мукачеві в магазині украли телефон: злочинцем може бути депутат міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
ТОП новини
Оголошення
16:53, Вчора
15
16:23, 11 червня
8
12:51, Сьогодні
7
16:53, Вчора