
Екологія
14:20, 14 листопада 2016 р.
В Ужгороді озелененням почнуть займатися не раніше 2017 - екологи: відео
Екологія
В Ужгороді проблема озеленення набула катастрофічних масштабів. За її вирішення візьмуться біологи міста, щоправда, лише з наступного року.
Зелені насадження в Ужгороді далекі від норм. Якщо передбачалося 192 зелених гектарів, то насаджено лише 72. Для комфорту і здоров’я мешканців міста державою передбачено 10 таких квадратів на одну людину. Виправити проблему нестачі зелених зон у нашому місті взялася група, до складу якої зараз входять біологи та екологи. До речі, останній проект озеленення розроблявся ще у далекому 1982 році.
Особливу увагу звернуть на озелененння житлових кварталів Ужгорода. Щоправда, аналізувати стан старих насаджень та займатися новими почнуть не раніше 2017 року.
Деталі - у сюжеті 21-ого каналу .
Нагадаємо, В Ужгороді говорили про комплексну програму озеленення міста на 2017-2022 роки: фото.

укр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 25 травня
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
live comments feed...