• Головна
  • Талант проти безробіття: ужгородські майстри продають вироби на Crafta.ua
Новини компаній
16:30, 30 листопада 2016 р.

Талант проти безробіття: ужгородські майстри продають вироби на Crafta.ua

Новини компаній

Закарпаття – визнаний край талановитих майстрів. Традиційними для регіону є різьба по дереву, кераміка, вишивка та обробка шкіри. Велика кількість майстрів до недавнього часу працювала на потреби туристичного ринку чи для власного задоволення. Але кризові явища в економіці і зростання безробіття спонукали жителів Ужгороду шукати нові шляхи заробітку на власних вміннях.

У цьому їм сприяє підвищення попиту на продукцію hand made серед більшості українців. За даними спеціалізованої платформи для майстрів Crafta, ринок хенд мейд виробів розвинувся від сувенірів для туристів до товарів, що використовуються у повсякденному житті. Найбільшим попитом користуються меблі, одяг, аксесуари, декоративні предмети інтер’єру. Покупці обирають їх завдяки багатьом перевагам: більш високій якості (у порівнянні з товарами масового виробництва), унікальності, надійності і, в багатьох випадках – більш сприятливій ціні.

Талант проти безробіття: ужгородські майстри продають вироби на Crafta.ua, фото-1

Уроки, обмін досвідом, клієнти – все і в Інтернеті
У сучасних майстрів хенд мейду є достатньо можливостей для розвитку та пошуку клієнтів – зокрема, їх надає Інтернет. У Мережі можна знайти безліч майстер-класів для навчання і прикладів вдалих унікальних робіт, можна спілкуватися з колегами та обмінюватися досвідом, але головне – можна продавати свої роботи клієнтам зі всієї України. Це важливо, адже раніше для цього доводилося їздити на ярмарки і нести суттєві витрати.

Цього року ужгородські майстри отримали можливість продавати власні вироби швидше і без зайвих витрат. Реалізувати власноруч виготовлені речі, наприклад, вишиванки ручної роботи, тепер можна на Crafta.ua - спеціалізованому порталі для майстрів та шанувальників унікальних виробів. 

Талант проти безробіття: ужгородські майстри продають вироби на Crafta.ua, фото-2

Серед основних переваг сервісу варто виділити наступні:

  • відсутність обмежень – кожен майстер може додати будь-яку кількість товарів;
  • безкоштовне розміщення готових товарів та прикладів виробів, призначених для індивідуального замовлення;
  • відсутність комісій за продажі – майстри користуються сервісом безоплатно і не сплачують жодних комісій з продажу товарів.

Секрети успіху на Crafta
Щоб почати продавати власні вироби через спеціалізований сервіс, ужгородським майстрам достатньо зареєструватися, заповнити інформацію про свій магазин та розмістити товари. На що варто звернути увагу:
1. Завантажте якісні фото виробів, щоб у відвідувачів магазину була можливість розгледіти їх детально.
2. Опишіть товари так, щоб покупці отримали повну інформацію про матеріали, розміри, його призначення.
3. Швидко і ввічливо відповідайте на питання клієнтів. Сервіс дає можливість спілкуватися з покупцями напряму, тож варто правильно використовувати цю перевагу.

Талант проти безробіття: ужгородські майстри продають вироби на Crafta.ua, фото-3

Завдяки Крафта можна продавати подарунки ручної роботи, практичні речі, декор і багато чого іншого – все, що можна створити своїми руками. Всеукраїнський портал дав можливість жителям Ужгорода підробляти на власних вміннях, що дуже важливо у кризові часи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#crafta #заработок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...