Закарпаття – визнаний край талановитих майстрів. Традиційними для регіону є різьба по дереву, кераміка, вишивка та обробка шкіри. Велика кількість майстрів до недавнього часу працювала на потреби туристичного ринку чи для власного задоволення. Але кризові явища в економіці і зростання безробіття спонукали жителів Ужгороду шукати нові шляхи заробітку на власних вміннях.

У цьому їм сприяє підвищення попиту на продукцію hand made серед більшості українців. За даними спеціалізованої платформи для майстрів Crafta

,

ринок хенд мейд виробів розвинувся від сувенірів для туристів до товарів, що використовуються у повсякденному житті. Найбільшим попитом користуються меблі, одяг, аксесуари, декоративні предмети інтер’єру. Покупці обирають їх завдяки багатьом перевагам: більш високій якості (у порівнянні з товарами масового виробництва), унікальності, надійності і, в багатьох випадках – більш сприятливій ціні.

63426

Уроки, обмін досвідом, клієнти – все і в ІнтернетіУ сучасних майстрів хенд мейду є достатньо можливостей для розвитку та пошуку клієнтів – зокрема, їх надає Інтернет. У Мережі можна знайти безліч майстер-класів для навчання і прикладів вдалих унікальних робіт, можна спілкуватися з колегами та обмінюватися досвідом, але головне – можна продавати свої роботи клієнтам зі всієї України. Це важливо, адже раніше для цього доводилося їздити на ярмарки і нести суттєві витрати.

Цього року ужгородські майстри отримали можливість продавати власні вироби швидше і без зайвих витрат. Реалізувати власноруч виготовлені речі, наприклад, вишиванки ручної роботи, тепер можна на Crafta.ua

-

спеціалізованому порталі для майстрів та шанувальників унікальних виробів. 

60839

Серед основних переваг сервісу варто виділити наступні:

  • відсутність обмежень – кожен майстер може додати будь-яку кількість товарів;
  • безкоштовне розміщення готових товарів та прикладів виробів, призначених для індивідуального замовлення;
  • відсутність комісій за продажі – майстри користуються сервісом безоплатно і не сплачують жодних комісій з продажу товарів.

Секрети успіху на CraftaЩоб почати продавати власні вироби через спеціалізований сервіс, ужгородським майстрам достатньо зареєструватися, заповнити інформацію про свій магазин та розмістити товари. На що варто звернути увагу:

1. Завантажте якісні фото виробів, щоб у відвідувачів магазину була можливість розгледіти їх детально.

2. Опишіть товари так, щоб покупці отримали повну інформацію про матеріали, розміри, його призначення.

3. Швидко і ввічливо відповідайте на питання клієнтів. Сервіс дає можливість спілкуватися з покупцями напряму, тож варто правильно використовувати цю перевагу.

73480

Завдяки Крафта можна продавати подарунки ручної роботи, практичні речі, декор і багато чого іншого – все, що можна створити своїми руками. Всеукраїнський портал дав можливість жителям Ужгорода підробляти на власних вміннях, що дуже важливо у кризові часи.

crafta заработок