• Головна
  • Скільки сплатили закарпатці за «алкогольно-тютюнові» ліцензії?
14:40, 8 листопада 2016 р.

Скільки сплатили закарпатці за «алкогольно-тютюнові» ліцензії?

Протягом січня-жовтня 2016 року суб’єкти господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами перерахували до місцевого бюджету Закарпатської області 16,2 млн грн. Водночас протягом жовтня цього року за такі ліцензії суб’єкти господарювання сплатили 1,2 млн грн.

Зауважимо, що з початку року суб’єктам господарювання області видано 6903 ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, призупинено 272 ліцензію та анульовано 592.

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області, зазначають, що для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами необхідно подати заяву до Центру обслуговування платників. До заяви необхідно додати платіжний документ з підтвердженням  відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату).

Слід наголосити, що ліцензія видається заявникові у разі пред’явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника.

Переглянути реєстри виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна за посиланням: http://zak.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy

Нагадаємо, З початку року закарпатці отримали понад 100 тис. адміністративних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #тютюн #ліцензія #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...