• Головна
  • Закарпатська митниця протягом жовтня спрямувала до бюджету 311 млн грн
13:54, 4 листопада 2016 р.

Закарпатська митниця протягом жовтня спрямувала до бюджету 311 млн грн

Протягом січня-жовтняпоточного року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Держбюджету 2,4 млрд грн, що на 241,3 млн грн, або на 11% більше ніж в аналогічному періоді 2015 року.

Закарпатська митниця ДФС наполегливо працює у напрямку виконання однієї з головних функцій митного органу – наповнення Державного бюджету. Зокрема у жовтні 2016 року найзахіднішою митницею країни перераховано до загального фонду Державного бюджету України податків в сумі 311 млн грн.

Фахівці Закарпатської митниці зазначають, що стабільні та вагомі надходження зумовлені, перш за все, діловою активністю бізнесу Закарпаття, а також належним рівнем взаємодії та партнерських відносин між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та митницею. Адже прозорість та прогнозованість у роботі митного органу дають можливість насамперед підприємцям відчути позитивні зміни.

Варто зазначити, що основними бюджетоформуючими товарами протягом жовтня 2016 року були: автомобілі легкові (митне оформлення яких забезпечило надходження 47,21 млн грн); машини АОІ (20,88 млн грн); кузови (17,45 млн грн); трактори (13,57 млн грн); моторні ТЗ (11,06 млн грн); машини пральні (10,88 млн грн); частини та пристрої моторних ТЗ (8,99 млн грн); електричні водонагрівачі (8,07 млн грн); діоди, транзистори (7,98 млн грн); обладнання друкарське (6,71 млн грн) та інші.

Зауважимо, що суттєво зросли обсяги ввезення громадянами легкових автомобілів після 1 серпня 2016 року, а саме з дати набрання чинності Закону України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів. Так, у серпні-жовтні поточного року ввезено на митну територію України 315 таких транспортних засобів, або 87% від кількості легкових автомобілів, імпортованих громадянами в з початку року.

ДФС у Закарпатській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...