
10:25, 18 жовтня 2016 р.
В Ужгороді сесія міської ради починається з мітингу мешканців гуртожитків: фото
В Ужгороді починається засідання сесії ужгородської міської ради. У залі присутні мешканці одразу трьох вулиць міста.
З плакатами на сесію прийшли жителі гуртожитків з Одеської,12, Загорської,16 та Гвардіійської, 15/1.
Про це повідомляє кореспондент 0312.ua.
Люди вимагають у мерії дати дозвіл на приватизацію гуртожитків. Ось уже три тижні як відповідні рішення виконкому не розглядаються депутатами.
Депутати включили питання про приватизацію гуртожитків у порядок денний сесії та проголосували за нього.
"Рішення прийнято. Можете згортати плакати", - відзначив Богдан Андріїв.

сесш
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
17:17, Сьогодні
15:17, 22 червня
5
10:32, Сьогодні