• Головна
  • Микола Журавльов про осінній призов: «Ужгород повністю справляється із планом»
Новина дня
15:45, 17 жовтня 2016 р.

Микола Журавльов про осінній призов: «Ужгород повністю справляється із планом»

Новина дня

1 жовтня в Україні розпочалась осіння призовна кампанія, яка триватиме до 24 листопада. На військову строкову службу призивають юнаків віком від 20 до 27 років. За словами ужгородського військового комісара, підполковника Миколи Журавльова, Ужгород повністю справляється з планом призову.

«Уже третій тиждень триває відправка молодого поповнення до військових частин. Поки що військовий комісаріат Ужгорода із завданнями та відповідними нарядами справляється, - каже Журавльов. – Громадяни України свідомо йдуть до військкомату. Більшість з них ми призиваємо до лав ЗСУ та інших військових формувань. Під час проходження строкової служби за громадянином зберігається його місце працевлаштування та надходить відповідне матеріальне забезпечення (2900 гривень – авт.). У військовій частині призовник забезпечується формою, безкоштовним лікуванням та грошовим забезпеченням. Звичайно, невеликим, але воно є.

Микола Журавльов про осінній призов: «Ужгород повністю справляється із планом», фото-1

- Скільки призовників уже зявилося до військкомату?

- Ця інформація має обмежений доступ, тому точної кількості я вам сказати не можу. Однак, наголошую на тому, що Ужгородський військовий комісаріат справляється із планом та завданнями, які поставив перед нами обласний військовий комісаріат.

- Чи змінилось ставлення молоді до військового обовязку із початком важких для України часів?

- Стався свого роду переломний період. Молодь стала патріотично налаштованою. Якщо взяти до уваги останні півтора року – відбулися 3 призови. Ужгородський військовий комісаріат виконав наряд більше, аніж на 100%.

- У які військові частини відправлятимуться призовники у рамках осіннього призову-2016?

- Якщо брати до уваги осінь і весну минулого року, то один із призовів був спрямований до Державної прикордонної служби України. Станом на сьогодні призов набирають до лав ЗСУ: сухопутних військ, морських сил, до Державної спеціальної служби транспорту та до Національної гвардії України. Ще раз зауважу: до проведення антитерористичної операції військовослужбовці-строковики не залучаються. Вони виконуватимуть задачі у тилових та технічних підрозділах Збройних сил України.

Микола Журавльов про осінній призов: «Ужгород повністю справляється із планом», фото-2

- Нещодавно президент України Петро Порошенко сказав, що українську армію «переведено на професійну основу, тепер вона добровольча». Як потрібно розуміти слова президента?

- На мою думку, я не можу пояснювати слова президента. Однак, наскільки зрозумів, президент вказує, що військовослужбовці, які були мобілізовані за відповідними чергами часткової мобілізації, будуть змінені на військовослужбовців-контрактників. Я вважаю, на сьогоднішній день повинно бути змішане комплектування військ. Тобто повинна бути контрактна служба та строкова. Одне буде доповнювати інше у майбутньому. Не дай Бог, якщо агресор буде наступати на нас зі сторони тилу, тобто з боку Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей тощо. Тоді ці військовослужбовці строкової служби під час демобілізації займуть відповідну посаду у загонах територіальної оборони і охоронятимуть спокій у цих населених пунктах. Першими у бій вступатимуть контрактники. 

Микола Журавльов про осінній призов: «Ужгород повністю справляється із планом», фото-3

- Чи багато ужгородців підписують контракти до лав Збройних сил України?

- Я не можу сказати, що таких громадян багато. Однак, іде відповідний потік, і настрій мешканців Ужгорода є доволі патріотичним.

Нагадаємо, Осінній призов: що робити закарпатцям при отриманні повістки.

#військомат #призов #осінь #Журавльов #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...