• Головна
  • Закарпатська митниця забезпечила до бюджету понад 2,1 млрд грн митних платежів
11:26, 11 жовтня 2016 р.

Закарпатська митниця забезпечила до бюджету понад 2,1 млрд грн митних платежів

Протягом дев’яти місяців 2016 року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету 2 млрд 130,3 млн грн митних платежів. Ця сума більша від надходжень за аналогічний період 2015-го на 166,3 млн грн.
Про це повідомляє ДФС у Закарпатській області.
Водночас загальні обсяги перерахувань вересня поточного року є більшими відносно вересня минулого року на 12,4%. Варто зазначити, що фактичні середньоденні перерахування у вересні цього року становили 11,8 млн грн.
У відомстві інформують, що 47,8% здійснених перерахувань, виконали найбільші 20 платників, які здійснювали протягом вересня 2016 року зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС. Зокрема, вони сплатили 149,5 млн грн.
Крім того, позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок додаткових надходжень від коригування митної вартості – на 4,1 млн грн, донарахувань за напрямом класифікації товарів – 0,2 млн грн, контролю за правильністю декларування країни походження товару – 0,12 млн грн.
Фахівці Закарпатської митниці ДФС акцентують, що пріоритети у діяльності митного органу спрямовані на вирішення двох основних завдань – охорона національних інтересів та контроль за рухом товарів через митний кордон. Адже від того, наскільки ефективно митниця виконує покладені на неї завдання, залежить збільшення надходжень до Державного бюджету України та прискорення міжнародної торгівлі. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...