Поблизу Ужгорода відкрили сучасний дилерський центр легендарної «BMW» (ФОТО)

Початок осені став знаковим у сфері бізнесу Закарпаття. 29 вересня поблизу Ужгорода відкрили новий офіційний дилерський центр BMW - «Ідеал М».

Під дахом нового двоповерхового автоцентру розміщені власне шоурум, де можна отримати фахову консультацію при виборі авто, а також лаунж-простір, де можна з комфортом провести час, дитяча кімната і сервісна зона, оснащена новітнім діагностичним, підйомним і ремонтним обладнанням і відповідає найвищим вимогам.
Автоцентр побудований за світовими стандартами концерну BMW AG та, окрім продажу автомобілів, включає можливість надання цілого спектру супутніх послуг: реалізацію оригінальних запчастин, фінансовий сервіс, автострахування, встановлення додаткового обладнання, trade in.

Серед партнерів нового автоцентру і закарпатський КОМІНВЕСТБАНК, відділення якого для зручності клієнтів розміщено безпосередньо у салоні. Досвідчені спеціалісти допоможуть гостям здійснити необхідні готівкові чи безготівкові платежі та усі операції, пов'язані з придбанням автомобіля, запчастин, чи оплати супутніх послуг.
«Поява цього потужного бренду на Закарпатті безумовно одна з найяскравіших подій у бізнес-житті краю цієї осені. Тут, на кордоні з 4 країнами ЄС, знають, що таке якісне європейське авто та якими мають бути стандарти його сервісу. Тож відкриття автоцентру є на часі – впевнений він користуватиметься успіхом як серед закарпатців, так і серед гостей області. А ми, у свою чергу, завжди будемо поруч», - прокоментував урочисту подію Голова правління КОМІНВЕСТБАНКУ Мирослав Гісем.

Відтак нові автоцентр «Ідеал М» та відділення КОМІНВЕСТБАНКУ чекають відвідувачів за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Баранинці, вул. Європейська 1.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )