• Головна
  • ЄСВ по-закарпатськи: на соціальні потреби надійшло понад 1,5 млрд грн
15:09, 10 жовтня 2016 р.

ЄСВ по-закарпатськи: на соціальні потреби надійшло понад 1,5 млрд грн

У січні-вересні 2016 року підприємства і підприємці Закарпатської області сплатили до бюджету понад 1 млрд 516 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Показник очікуваних доходів перевищено на 94,3 млн грн. Лише у вересні надійшло 179 млн грн, додатково сплачено 18,3 млн грн.

Найбільшу частку внеску сплачено в Ужгородському – майже 489 млн грн, Мукачівському –  понад 310,6 млн грн та Тячівському – понад 116,2 млн грн районах.

Водночас, порівняно з минулорічними надходженнями за відповідний період, спостерігається певне зниження, яке зумовлено змінами до законодавства з 1 січня. Так, через зменшення фактичної ставки ЄСВ з 38% до 22% рівень сплати за дев’ять місяців дещо скоротився.

Фахівці органів ДФС Закарпаття зазначають, що зміни у законодавстві дозволили істотно зменшити навантаження на фонд оплати праці для роботодавців, а вивільнені кошти спрямувати на розвиток виробництва та інші потреби. Зокрема, лише завдяки заходам органів фіскальної служби з детінізації заробітних плат та офіційному оформленню працівників до бюджетів додатково надійшло майже 417 млн грн ЄСВ. Це і є одним з основних компенсаторів законодавчих змін.

Нагадаємо, єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Нагадаємо, При експорті товарів точність відомостей в митній декларації обов’язкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соціальніпотреби #ЄСВ #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...