Від 6 жовтня 2016 року відновлено дію найбільш популярного серед населення напрямку Урядової програми з енергоефективності

Якщо ви плануєте найближчим часом провести утеплення вашої квартири чи будинку, то для вас є гарна новина. Від 6 жовтня 2016 року відновлено дію найбільш популярного серед населення напрямку Урядової програми з енергоефективності – придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Відсьогодні, державні банки – Ощадбанк та Укргазбанк – знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів в рамках програми.

Не зайвим буде в чергове нагадати, які вигоди для власника несе оселя, оздоблена з допомогою енергозберігаючих технологій та матеріалів. Крім затишку та комфорту, ви отримуєте суттєве скорочення витрат на оплату комунальних послуг. Всі ми чудово розуміємо, що ціни в даному сегменті і надалі ростимуть, це невідворотний процес. Тож, варто добре задуматись, як підготуватись до майбутніх подорожчань «комуналки», і переобладнання оселі виглядає найефективнішим кроком.

Існує багато шляхів оздоблення будинку/квартири для підвищення економії тепла. Але серед них особливе місце посідає заміна вікон. Якщо у вас старі дерев'яні вікна, то жодні технології не вбережуть вас від непотрібних витрат енергії, адже через шпарини ви продовжуватимете обігрівати вулицю. Тож, заміна вікон на новенькі, металопластикові конструкції гарантує до 30% економії тепла. І не забувайте, з огляду на відновлення кредитування енергозберігаючий матеріалів, ви можете заощадити 35% вартості.

І коли ви наважитесь на заміну вікон, то пропонуємо звернутись до наших фахівців з салону «Аплот». Ми надамо Вам консультацію як по вибору вікна та фурнітури до нього, так і по умовам отримання пільгового кредиту. Також, наші фахівці знімуть точні заміри у вас вдома, що виключить можливість помилки і встановлять вікна після виготовлення. Тож, можете сміливо звертатись до нас і ми підготуємо для пропозицію, яка зробить вашу оселі теплішою, комфортнішою та сучаснішою.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )