Анонс від Varosh Quest!

"З одного боку – це елітна психіатрична лікарня для душевно хворих. З іншого – жахливе місце, куди поміщають "небажаних людей". Улюблені родичі, які хочуть вашу квартиру в центрі міста, бізнес партнери, які поклали око на вашу частку в бізнесі, дружини, які не знають як від вас позбутися – це основні замовники клініки.

Вас помістили в цю клініку! Скоро прийде лікар з сильним психотропним препаратом, який зробить вас овочем на все життя. Чи зможете ви вибратися і помститися або станете божевільним назавжди?

У вас є рівно 60 хв до того як вам введуть препарат який зробить вас овочем на все життя....." 

Такі рядки красуються на сайті Varosh Quest в описі нової кімнати. Інтригувати хлопці вміють, не правда ж? Ми подзвонили організаторам квесту та дізнались кілька деталей нової атракції. Варто окремо відзначити, що обіцяється суттєво вищий рівень загадок та головоломок ніж в попередніх кімнатах, тож не всім командам вдасться впоратись за омріяні 60 хвилин. До того ж, нова кімната зустріне вас зустріне новим рівнем технічного оснащення, і тепер звуку, світла, шуму стане більше й вони ще більше лякатимуть та паралізуватимуть ваш розум.

Тож, не пропустіть відкриття нової кімнати і реєструйтесь на проходження вже!
Деталі за номерами:
+38 066 83 17 400
+38 063 525 94 44

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )