09:00, 12 жовтня 2016 р.

Цей день - 12 жовтня

Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 12 жовтня!

День ангела

Редакція сайту щиро вітає всіх Олександрів з Днем ангела.

Професійні свята

День кадрового працівника
Цього дня в 1918 році рішенням Народного комісаріату юстиції була прийнята Інструкція «Про організацію радянської робітничо-селянської міліції». 12 жовтня були створені перші кадрові.апарати органів внутрішніх справ.

Вітаємо всіх працівників цієї сфери!

Головні події 12 жовтня:

Відкриття Америки, 1492

0004-014-Vdkrittja-ta-dosldzhennja-Pn12 жовтня 1492 року італійський мореплавець Христофор Колумб, перепливши Атлантичний океан, досягнув сучасних Багамських островів, щиро вірячи, що дістався Східної Азії. Цього ж дня очолювана Колумбом експедиція зійшла на берег і оголосила відкриту землю власністю іспанських монархів Ізабелли і Фердинанда, спонсорів спроби знайти західний шлях до Китаю, Індії та багатих золотом азіатських островів.

Молдавська автономія в складі УРСР, 1924

Молдавська-АРСР12 жовтня 1924 року ухвалою ЦВК УРСР з частини території Балтського і Одеського округів Одеської губернії і Тульчинського округу Подільської губернії утворено Молдавську Автономну Радянську Соціалістичну Республіку в складі УРСР. Столицею МАРСР стало місто Балта, а її кордонами на заході і південному заході була оголошена лінія річок Прут і Дунай, що дало можливість більшовикам вважати Бессарабію окупованою Румунією.

«Черевик Хрущова», 1960

da9b4ebc9bccbbfd128dfc462844e1d214ef0e54

12 жовтня 1960 року під час виступу на Генеральній Асамблеї ООН філіппінського делегата, котрий піддав критиці політику СРСР у Східній Європі, радянський лідер Микита Хрущов взяв у руки власний черевик і викриками з місця перервав його промову. Демарш Хрущова викликав бурю емоцій в залі, і головуючий на засіданні Фредерік Боланд зламав молоток, заспокоюючи дипломатів і політиків, покликаних приймати розсудливі рішення щодо долі людства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #денькадровика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...