
15:12, 27 вересня 2016 р.
Підозрюваного у вбивстві у Чопі триматимуть під вартою
За принципової позиції процесуальних керівників Ужгородської місцевої прокуратури, мешканцю м.Чоп, який скоїв умисне вбивство в день святкування міста Чоп - 24 вересня, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) за ч.1 ст.115 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області
Зокрема, як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, 26 вересня ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, за клопотання слідчого СВ Ужгородського РВП, погодженого з процесуальним керівником Ужгородської місцевої прокуратури, відносно 31-річного мешканця м.Чоп, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.115 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Після проведення всіх необхідних слідчих дій та відповідних експертиз, обвинувальний акт стосовно злочинця буде скеровано до суду для розгляду по суті.
Стаття 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, - карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Як інформував 0312.ua, Вбивство у Чопі: від удару ножем у шию загинув пенсіонер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:24
24 березня
14:40
24 березня
13:36
24 березня
13:07
24 березня
Оголошення
12:10, Сьогодні
26
03:16, 22 березня
16:39, 25 березня