
17:43, 20 вересня 2016 р.
В Ужгороді муніципальна поліція змусила власників ряду закладів взяти "віник" до рук
Працівники відділу муніципальної поліції Ужгородської міськради наполегливо переконали власників і орендарів територій прибрати біля своїх закладів.
Зокрема, за останні два дні покосили бур’ян і всі, хто проходить біля «П’яного базару», вже можуть бачити гарний кований паркан поруч із закладом «Шенген». Прибрали і покосили також територію на вулиці 8 Березня (навпроти гімназії).
Нагадаємо, В Ужгороді вулицю Капушанську обкладатимуть побитими бордюрами: фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
ТОП новини
Оголошення
00:04, 18 червня
113
12:51, 25 червня
7
12:51, 25 червня
22
13:45, 17 червня
23
15:22, 22 червня