
17:40, 16 вересня 2016 р.
На Ужгородщині молодь, озброєна автоматами, відпрацьовувала бойову тактику: фото
"Карпатська Січ" провела черговий вишкіл для молоді сіл Барвінок і Підгорб.
Про це повідомляє лідер військово-патріотичної організації Тарас Деяк.
"В ході тренування було відпрацьовано військову тактику, зокрема напад і оборону об"єктів. Молоді бійці здобули нові і засвоїли наявні бойові навички", - відзначає Деяк.
Як інформував 0312.ua, Боєць "Карпатської Січі" отримав поранення на передовій: фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:58, 13 червня
08:55, 9 червня
15:08, Вчора
12:14, 19 червня
15:08, Вчора
6



