
09:00, 14 вересня 2016 р.
Закарпатця засипало камінням у 8-метровому колодязі: фото
Надзвичайна подія сталася вчора у селі Вільхівці на Тячівщині. 37-річного чоловіка засипало камінням і землею у колодязі, в який він спустився, щоб прочистити.
Про це повідомляє ДСНС Закарпаття.
На місце події прибули тячівські рятувальники, які за допомогою жителів села таки витягнули бідолашного з-під землі. З травмами різного ступеня тяжкості потерпілого госпіталізовано до лікарні.
Як інформував 0312.ua, На Закарпатті помер пенсіонер, впавши у колодязь: фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:43, 14 червня
72
10:34, 11 червня
10
10:34, 11 червня
14
11:52, 22 червня
12:14, 19 червня

