![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
15:26, 31 серпня 2016 р.
Ужгородська міська рада прокоментувала вирубку ялинок на території Драмтеатру
Сьогодні на світанку стало відомо, що в Ужгороді біля обласного драмтеатру (з боку швейної фабрики) зрізали 4 голубі ялинки, діаметр стовбурів близько 40-50 см.
На місце викликали працівників патрульної поліції, які зафіксували факт, прибув також начальник відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради Сергій Просяник.
Ділянка, на якій вирізали ялинки, знаходиться у приватній власності. Власник представив державний акт на земельну ділянку на дві сотки, земля куплена з аукціону у 2009 році, цільове призначення – зведення комерційної забудови не вище 4 поверхів, - інформує прес-служба міської ради.
Міська рада Ужгорода не надавала дозволів на видалення дерев, не представлено наразі і дозволів на підготовчі роботи до проведення будівництва, у рамках яких можна було б зрізати дерева. Тому звернулися до обласної екологічної інспекції, а також готується звернення до Управління державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області.
Ситуацію, оскільки це дуже резонансний випадок, також обговорювали на завершення сьогоднішнього планового засідання виконкому Ужгородської міської ради.
Нагадаємо, Як виглядає територія Драмтеатру в Ужгороді без вирубаних ялинок: відео.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...