
09:47, 5 квітня 2012 р.
На Міжгірщині через міграцію зменшилася кількість населення
На 1 січня минулого року на Міжгірщині проживали 48,2 тисяч осіб. Протягом 2011 р. чисельність населення зменшилася за рахунок міграційного відтоку.
Народилося впродовж року 742 немовлят, що на 28 більше, ніж у 2010 році; померли минулого року на 73 особи менше, ніж у 2010 році. Природний приріст населення склав 143 особи, - повідомив Начальник відділу статистики Олександр Попович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:51, Вчора
1
11:57, 18 червня
3
10:43, 14 червня
51
16:53, 24 червня
83
12:30, 22 червня
2