• Головна
  • З початку року на МП «Чоп-залізничний» вилучено понад 2 тисячі пігулок психотропної дії
12:18, 4 квітня 2012 р.

З початку року на МП «Чоп-залізничний» вилучено понад 2 тисячі пігулок психотропної дії

Відносно трьох громадян, України, Росії та Угорщини, які намагалися незаконно перемістити через кордон у потягах 200 пігулок медпрепаратів психотропної дії, складено протоколи про порушення митних правил.

У першому випадку, під час перевірки дорожньої сумки 20-річної українки, яка поверталася додому міжнародним потягом «Захонь-Чоп», митники виявили не вказані у митній декларації та не заявлені при усному опитуванні 80 пігулок   медичного   препарату   «RIVOTRIL» з вмістом діючої речовини «клоназепам», виробництва Угорщини. Як пояснила дівчина, ці таблетки вона везла в Мукачево для однієї жінки на прохання своєї подруги з Будапешта.

У другому випадку, 75-річний угорець, який їхав таким же пасажирським потягом, лише в протилежному напрямку – з України в Угорщину, не вказав у митній декларації та усно не повідомив митників, що також переміщує обмежений для обігу медичний препарат. Виявлені в дорожній сумці 40 пігулок таблеток   «Andaxin» з вмістом активної речовини «мепробамат» знаходилися в поліетиленовому пакеті з іншими ліками для власного використання.

А під час здійснення митного контролю міжнародного пасажирського потягу «Будапешт-Москва», при перевірці ручної поклажі громадянки Росії митники виявили у її косметичці 80 пігулок медичного   препарату   «Frontin» з вмістом діючої речовини «альпразолам». Про наявність заборонених психотропних таблеток росіянка чомусь вирішила не повідомляти інспекторів.

Діючі речовини «клоназепам, мепробамат та альпразолам»   віднесені у список 2 таблиці III «Психотропні речовини, обіг яких обмежено і стосовно яких допускаються виключення деяких заходів контролю»,   відповідно до Постанови Кабінету Міністрів 06.05.2000р. №770 «Про затвердження Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

До слова, з початку року працівниками митного поста «Чоп-залізничний» вже зафіксовано 37 випадків незаконного переміщення у міжнародних потягах понад 2 тисячі пігулок психотропної дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...