
14:50, 8 серпня 2016 р.
Ужгородські військові вирушили у зону АТО
Група військовослужбовців Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України вирушила сьогодні, 8 серпня, на схід України в зону АТО.
Там вони здійснюватимуть, зокрема, контроль за дотриманням законності військовослужбовцями-учасниками АТО, підтриманням правопорядку на території, підконтрольній українським військам тощо, - інформує прес-служба міської ради.
Провести бійців на передову прийшов виконуючий обов’язки міського голови Ужгорода, перший заступник міського голови Іштван Цап. Іштван Юліусович побажав військовослужбовцям щасливого повернення додому: «Повертайтесь живими та здоровими, адже ви потрібні своїм рідним та своїй країні. Я переконаний, що кожен із вас з честю виконуватиме покладені на вас завдання, а Україна переможе у цій війні».
Священик благословив бійців на захист Вітчизни, кожному із солдатів також вручили освячені обереги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:06, 6 травня
12:51, 4 травня
16:54, 1 травня
15
17:30, 29 квітня
20
11:28, 3 травня
1
live comments feed...