
17:00, 7 серпня 2016 р.
У Боздошському парку оселилися лисиці: фото
Ужгородець Ярослав Чакі у мережі Фейсбук повідомляє, що в Ужгороді на території Боздошського парку оселилися лиси.
Опублікована світлина - як доказ. Повідомляється, що тварини стали настільки адаптованими до оточуючого середовища, що навіть не остерігаються людей.
Як ми писали раніше, У Черкаській області собака прожив у туалеті два роки: фото

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
15:17, Сьогодні
10:43, 14 червня
84
07:11, 12 червня
10
13:45, 17 червня
12