
08:53, 6 серпня 2016 р.
У закарпатському селі ще тримають волів: фото
У селі Торунь Міжгірського району живуть два воли.
Колись ці тварини були дуже поширені в Україні, тримали їх на кожному обісті. Зараз - це екзотика. Повідомляє в мережі Фейсбук Геннадій Москаль. Звати Сюря і Бурий, одному 15, другому 17 років. Живуть простій селянській родині, орють плугом землю в хазяїв і сусідів, возять сіно, дрова і все що треба в селі. Працелюбні, витривалі й сумирні тварини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
07:11, 12 червня
10
12:30, Сьогодні
2
10:34, 11 червня
14
07:11, 12 червня
11