11:00
Вчора
Із заявою до Хустського міськвідділу міліції звернувся житель міста, в якого обікрали гараж.
Уночі туди залізли шляхом взлому замка на дверях невідомі зловмисники й викрали 7 ящиків майонезу, ящик шампанського та 11 ящиків цигарок різних марок. Сума збитків склала 8 тисяч гривень.
Як з'ясувалося, дармового шампанського й цигарок закортіло двом жителям Мукачева віком 30 та 34 роки. Речові докази скоєння злочину вилучили, за ст.185 ч.3 Кримінального кодексу (крадіжка з проникненням у приміщення) порушено кримінальну справу, - повідомили в УМВС України в Закарпатській області.