• Головна
  • В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО)
10:21, 30 березня 2012 р.

В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО)

У рамках фестивалю «Березневі коти», що вже другий день триває в Ужгороді, у неформальній галереї «Коридор» відкрито художню виставку «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)».

Як розповів координатор виставки Антон Варга, назва проекту – символічна, адже «саме 733 дерева у Боздоському парку визначені за актами призначені до вирубування, нібито з метою прочистки парку. Насправді ж вирубуються здорові дерева, а хворі не чіпають. Величезна кількість деревини вивозиться, продається».

Разом з тим, виставка – не акційна, художники не мають на меті проголошення якихось гасел на кшталт «Не рубайте дерева». «Виставка більше задає питання: як інколи ужгородці бувають інертними, яка цінність дерева і парку, як сталось так, що парк ми втрачаємо», – розповів Антон Варга.

Якщо спочатку у координаторів виставки була ідея запрошувати митців з України, то врешті зупинились на тому, аби експозиція об’єднала тільки ужгородських творців, аби «проблема не виглядала надуманою і торкалась усіх, хто чи проживає в Ужгороді, чи навіть колись тут вчився». Всього до виставки залучено близько 15 митців, серед них Данило Ковач, Павло Ковач (старший), Павло Ковач (молодший), Ярослав Футимський, Андрій Хір, Юрій Білей, Марсель Онисько, Вадим Харабарук та інші. Окремо наголошує координатор виставки на присутності в експозиції робіт Павла Бедзіра: «Він майже все життя малював дерева. Саме дерева – це те, від чого художник відштовхувався, константа, яка пов’язує його, і його час, і нашу мету».

Загалом на експозиції представлено полотна живопису, об’єкти-інсталяції, відео, графіку. Триватиме виставка, поки відбуватиметься фестиваль «Березневі коти» – до 1 квітня.

В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-1
В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-2
В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-3
В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-4
В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-5
В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-6
В Ужгороді стартувала виставка «733 дерева. Проект Боздоський парк (любов це ліс)» (ФОТО), фото-7
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...