• Головна
  • 5 посадовців покарають за невиплату дітям допомоги у сумі 47 тис грн
16:43, 29 березня 2012 р.

5 посадовців покарають за невиплату дітям допомоги у сумі 47 тис грн

30 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, виплатили понад 47 тисяч гривень.

Органами прокуратури Закарпаття встановили грубі порушення вимог ст. 25 Закону України „Про охорону дитинства” та постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2005 № 823 (із змінами) „Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку” щодо своєчасного отримання даною категорією дітей одноразової державної допомоги при досягненні 18 років.

Прокурорські перевірки показали, що посадові особи служб у справах дітей і відділів освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів не вжили вичерпних заходів щодо своєчасної виплати грошової допомоги, внаслідок чого 53 дитини не отримали зазначений вид допомоги. Такі порушення виявили в Мукачеві та Ужгороді, Виноградівському, Перечинському та Рахівському районах.

На захист прав дітей прокурори внесли 5 приписів, за результатами розгляду яких 30 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування виплатили понад 47 тисяч гривень державної допомоги, а 5 посадових осіб притягнули до відповідальності, - повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...