• Головна
  • На Закарпатті 7 з 1683 інвалідів, що стоять на черзі, отримали спецавтомобілі (ФОТО)
14:40, 29 березня 2012 р.

На Закарпатті 7 з 1683 інвалідів, що стоять на черзі, отримали спецавтомобілі (ФОТО)

У четвер, 29 березня, керівник краю Олександр Ледида вручив документи на спецавтомобілі Geely закарпатцям з обмеженими можливостями. Автовласниками стали сім мешканців краю.

Geely отримали п’ятеро інвалідів війни IІ-ІII групи та двоє закарпатців, котрі стали інвалідами І-ІІ групи внаслідок загального захворювання.

– Раніше були скарги на автівки, які отримували закарпатці з обмеженими можливостями. Нині закуплено автомобілі кращої якості. Якщо раніше одна така машина коштувала близько сорока тисяч, то сьогодні ми вже вручаємо машини вартістю 62-66 тисяч гривень кожна, - розповів голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида.

Нині в області на черзі по забезпеченню спецавтомобілями перебуває 1683 особи, з яких: першочергово – 204 (інваліди  Великої Вітчизняної війни з числа безпосередніх учасників бойових дій), позачергово – 263 (інші інваліди війни та прирівняні до них), в порядку загальної черги – 1216 (інші категорії людей з обмеженими можливостями), - повідомили Закарпаття онлайн з прес-центру Закарпатської ОДА.

На Закарпатті 7 з 1683 інвалідів, що стоять на черзі, отримали спецавтомобілі (ФОТО), фото-1
На Закарпатті 7 з 1683 інвалідів, що стоять на черзі, отримали спецавтомобілі (ФОТО), фото-2
На Закарпатті 7 з 1683 інвалідів, що стоять на черзі, отримали спецавтомобілі (ФОТО), фото-3
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...