• Головна
  • Червоний Хрест Закарпаття підвів підсумки роботи за 2011 рік
15:06, 27 березня 2012 р.

Червоний Хрест Закарпаття підвів підсумки роботи за 2011 рік

Днями відбулось засідання президії правління обласної організації ТОВ Червоного Хреста на якому було підведено підсумки роботи за 2011 рік, розглянуті питання роботи патронажної служби милосердя та медико-соціальних підрозділів товариств Червоного Хреста області.

Зібрання пройшло під головуванням Іванни Сабо – голови Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста та за участі керівників районних підрозділів ТЧХ Закарпатської області.

На засіданні наголошувалось, що пріоритетним напрямком роботи Червоного Хреста залишилась  медико-соціальна допомога громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально-незахищеним верствам населення.

Сьогодні в області 113 медичних та патронажних сестер надають допомогу одиноким та важкохворим людям Всього на обліку патронажної служби знаходиться 10 440 самотніх громадян похилого віку та інвалідів. 1 124 з яких – лежачі або обмежені в пересуванні. Протягом минулого року медичними сестрами патронажної служби надано допомогу вдома – 6 342 одиноким та важкохорим. Кількість послуг, що отримали підопічні на дому становить 354 717, з них медичних – 245 876 та соціально-побутових  – 108 841.

Фактично щодня працівниками Червоного Хреста надається допомога 7-8 нужденним.. Також в  с. Ракошино Мукачівського району діє  лікарня Червоного Хреста на 20 ліжок. Минулого року там проліковано 120 чоловік.

Як вагомий позитив відзначено роботу Червоного Хреста по створенню медико-соціальних підрозділів при яких діють маніпуляційні та масажні кабінети, банки одягу, кабінети де приймають фахівців в області геріатрії, терапії, а також пункти з фітотерапії, прокату предметів догляду за хворими, класи з навчання першої невідкладної допомоги. Тільки протягом цього року медико-соціальні центри відвідали 76 649 чоловік, а через медико-соціальні кімнати медичну допомогу отримали 57 346 чоловік, а соціальних послуг – 13 846 чоловік.

Важливою складовою медико-соціальної роботи є надання натуральної та матеріальної допомоги підопічним. Допомога надається продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, взуттям та іншими товарами, грошовими коштами. За звітний період 83 348 підопічних Червоного Хреста отримали допомогу на загальну суму 3,2 млн. гривень. .       Також минулоріч обласною організацією  Товариства реалізовано шістнадцять програм, на які використано допомоги різного виду на суму  5 558,5 тис. грн., вроваджено три міжнародних – на суму 93,5 тис. грн. 

Окремо йшлося про здійснення заходів з розшуку та з`ясуванню долі осіб, які пропали безвісті внаслідок збройних конфліктів і стихійного лиха; розшуку документів на підтвердження факту перебування громадян на примусових роботах, у канцтаборах і в полоні під час Другої світової війни; розшуку могил громадян України, які загинули за її межами під час війни; військових поховань громадян інших держав в Україні. Ця робота проводиться у співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Міжнародною службою розшуку, національними товариствами Червоного Хреста і Червоного Півмісяця більше ніж 40 країн світу.

За 2011  рік було розглянуто 129 звернень громадян, яким було дано усні роз`яснення по розшуку рідних,  зв`язок яких  втрачено внаслідок П світової війни. 112 громадянам були надані рекомендації по зверненню  та адреси установ, куди вони мають звернутися. 23 громадян зверталися по питанню розшуку рідних за кордоном (Австрія, Чехія, Америка, Великобританія, Канада)  в зв`язку зі спадщиною та працевлаштуванням. ЗОО ТЧХ від служби розшуку НК було отримано 6 запитів по перевірці проживання в МТТ нерегулярних мігрантів. 

Підсумовуючи, здійснену минулоріч роботу, голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванна САБО відзначила, що наша обласна організація посіла четверте місце за рейтингом в Україні і перше у своїй підгрупі. Також були відзначені кращі міськрайонні організації області: Ужгородська міська (Митровцій В.В.), Берегівська РО (Маргітич О.В.) та Міжгірська РО (Кічковський І.М.).

За підсумками роботи президії правління обласної організації ТОВ Червоного Хреста було прийнято відповідну постанову, яка окреслила основні напрями і пріоритети робити Червоного Хреста в Закарпатті.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
Dukat
21:24, 14 липня
6
live comments feed...