• Головна
  • Економити гроші ужгородцям допомагає сервіс Kabanchik.ua
Новини компаній
13:25, 25 липня 2016 р.

Економити гроші ужгородцям допомагає сервіс Kabanchik.ua

Новини компаній

Економія – актуальна тема для кожного жителя Ужгороду. Враховуючи сучасні економічні проблеми, економити треба на всьому – в тому числі і на звичних послугах. Замовників рятують приватні спеціалісти: якщо наймати їх напряму, послуги будуть більш дешевими і одночасно якісними. Для пошуку майстрів містяни часто користуються сервісом Кабанчик. Зацікавлені у цьому і самі спеціалісти – для них це вигідний підробіток в Ужгороді, який теж можна знаходити через Kabanchik.ua – всеукраїнський зручний онлайн-проект.

Зручна взаємодопомога
«Я б назвав відношення між приватними замовниками та виконавцями взаємно вигідними», - розповідає житель Ужгороду Іван. – «Сам я зареєструвався на Кабанчику та знаходжу підробіток у сфері квартирного ремонту. Замовникам вигідно, бо розцінки на послуги дешевші, ніж у фірмах, бо нема затягувань термінів, легше контролювати результат. Інколи я й сам шукаю через сервіс майстрів – зокрема, для ремонту техніки. І мені подобається, що можу швидко знаходити перевіреного спеціаліста, який зацікавлений у результаті не менше за мене».

Економити гроші ужгородцям допомагає сервіс Kabanchik.ua, фото-1

Підробіток є для кожного
Майже тисяча категорій і більше 50 тисяч замовників – такі основні характеристики сервісу на сьогодні. І це означає, що знаходити підробіток (і, відповідно, виконавців) можна у будь-якій сфері. Зокрема, досить мати власний транспорт, щоб отримувати завдання по перевезенню грузів через Kabanchik.ua: наприклад, для кур’єрської доставки товарів, для квартирного переїзду чи вивезення сміття.

Враховуючи, що більшість замовників на сервісі – це звичайні містяни, до найпопулярніших категорій відносять побутові. Так, завжди є попит на домашніх майстрів – електриків, сантехніків, універсальних спеціалістів, що можуть і поличку прикріпити, і врізати замок у двері.

Економити гроші ужгородцям допомагає сервіс Kabanchik.ua, фото-2

Чим вигідний Кабанчик?
Містянам потрібні і майстри з ремонту техніки: тому часто замовляють ремонт пральних машинчерез сайт, бо приватні спеціалісти діють швидко, більшість операцій можуть зробити на місці, і їх послуги не такі дорогі, як у сервісних центрах. Серед інших поширених напрямків:

  • клінінг (комплексне чи часткове прибирання в квартирах);
  • будівельні роботи (будівництво та обробка);
  • кур’єрська доставка;
  • побутові та інші послуги.
Економити гроші ужгородцям допомагає сервіс Kabanchik.ua, фото-3

Сервіс дає переваги для кожної сторони. Замовники мають змогу обирати перевірених майстрів за відгуками та порт фоліо, економити на оплаті послуг за рахунок прямої взаємодії з виконавцем, платити за результат. Виконавці можуть використати свої навички у будь-якій сфері, швидко знаходити підробіток, працювати без ризику та на зручних умовах. Взаємна вигода є основою росту популярності сервісу – бо кожен знаходить тут те, що шукає і може економити час та кошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабанчик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...