• Головна
  • Депутати міськради прийняли звернення до Верховної Ради щодо тарифів на теплову енергію
15:30, 14 липня 2016 р.

Депутати міськради прийняли звернення до Верховної Ради щодо тарифів на теплову енергію

Депутати міської ради сьогодні прийняли звернення, яке скерують до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо тарифів на теплову енергію, послуги водопостачання та водовідведення, інформує Ужгородська міська рада. 

У тексті йдеться, що децентралізація, яка здійснюються в державі, повинна бути комплексною і оптимально розподіляти повноваження між органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян та суб’єктів господарювання.

У схваленій урядом Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, зокрема, зазначено, що основними повноваженнями органів місцевого самоврядування є забезпечення розвитку місцевої інфраструктури - доріг, мереж водо-, тепло-, газо-, електропостачання і водовідведення. Виконання цих завдань можливе виключно при наявності місцевих інвестиційних галузевих програм та відповідної фінансово-ресурсної бази. Однак годі забезпечити таку базу, коли комунальні підприємства працюють за економічно збитковими тарифами, рішення про зміни приймаються в Києві, за складною процедурою і розглядаються тривалий час.

Затримка у встановленні тарифів призводить до збитків у роботі комунальних підприємств, постійної заборгованості за енергоносії, із заробітної плати, сплати податків.

Тому ужгородські депутати зазначають: враховуючи основні принципи державної регуляторної політики – доцільність, ефективність, прозорість, врахування громадської думки, розрахунок та встановлення тарифів на житлово- комунальні послуги доцільніше здійснювати у регіонах, для яких вони встановлюються. Для цього потрібно внести зміни до законів «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги». Які власне пропонуються зміни – додається до звернення.

Як ми раніше повідомляли, Ужгород отримав від держави 16 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#теплова енергія #депутати ужгородської міськради
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...