• Головна
  • В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО)
17:10, 23 березня 2012 р.

В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО)

У четвер, 22 березня, в Ужгороді з аншлагом відгримів шоу-проект «Танці з викладачами-2».

Другий рік поспіль організатори дивують ужгородців непересічним та яскравим дійством, яке просто не може залишити когось байдужим. Ще б пак: одним цілим у танці стали студент і викладач цього разу Закарпатського державного університету.

Як і очікувалося, у залі був аншлаг: бажаючих стати свідками шоу було дуже багато, зал був заповнений вщерть. Відкрила вечір прекрасна і вже традиційна ведуча проекту Вікторія Рижова. Склад суддів теж майже не змінився: хореографи Віталій Ерфан та Анжеліка Клайзнер, «улюблений тамада на Закарпатті» Денис Лагодін, та Федір Соханич, депутат Ужгородської міської ради.

Відкрив вечір і запалив своїм драйвом увесь зал крик джунглів — нестримний афро-джаз. Темп, який задали учасники, не спадав упродовж усього дійства. У перервах між виступами конкурсантів глядачі могли переглянути відеозаписи із тренувань учасників, побачити усе найцікавіше, що залишилося, так би мовити, поза кадром.

Загалом учасники станцювали три конкурсних танці: афро-джаз, хіп-хоп. Третій танець був з латиноамериканської чи європейської програми. Так, пара №1 — Тетяна Карабін (викладач юридичного факультету) та Олександр Антонь (студент факультету міжнародних відносин)  кружляли у ліричному вальсі. Пара №2 — Віталій Андрейко (викладач факультету міжнародних відносин) та Аліна Халус (студентка юридичного факультету) в образі Бонні і Клайда запалювали зал під пристрасну «ча-чу». Пара № 3 — Наталя Попович  (викладач іноземної мови) та Олександр Рояк (студент факультету інформатики) примусили пританцьовувати і глядачів, і суддів під нестримний джайв. Пара № 4 взагалі була в екстраординарному складі.  Через те, що Юрія Білака (проректора з науково-педагогічної та гуманітарної освіти ЗакДУ) дискваліфікували, його партнерці Богдані Повханич довелося 1 танець станцювати з переможцем першого сезону «Танців з викладачами». Для несамовитого танго вона обирала партнера сама. Безпосередньо на сцені. Ним став сам Віталій Ерфан. Думаю, у кожної дівчини у залі перехопило подих від того, як впевнено партнер повів Богдану у танці. Пара №5 — Оксана Курей (викладач факультету міжнародного бізнесу та міжнародного права) та Олег Максимов (студент економічного факультету) показали справжній клас у танці кохання — румбі.

Вже поза конкурсною програмою учасники другого сезону проекту «Танців з викладачами-2» станцювали несамовите диско. Не втрималися від спокуси  приєднатися і судді проекту Віталій Ерфан, Анжеліка Клайзнер та найбільший спеціаліст та експерт у цьому напрямку — Денис Лагодін.

За кожним танцем учасників з хвилюванням спостерігали і ті, за чию мрію вони, власне, і вийшли на сцену — учасники соціального проекту шоу. Організатори відібрали 5 студентів із соціально-незахищених студентів на основі середнього балу успішності. У кожного мрія була своя. Хтось пише вірші, має бажання донести їх до загалу. Але не має на це фінансової підтримки, хтось хотів облаштувати у студентському гуртожитку зал для занять хореографією, комусь для успішнішого та продуктивнішого навчання не вистачає технічного забезпечення. Врешті решт, спонсори на чолі з ректором ЗакДУ Федором Ващуком урочисто повідомили: незалежно від того, кому дістанеться перемога, мрія кожного здійсниться!

Кульмінацією вечора, зрозуміло, стала мить підбиття підсумків оцінок суддів та SMS-голосування. Беззаперечним лідером перегонів стала пара №3.

Робота над проектом тривала понад півроку, і, як кажуть організатори, ті зусилля, які вони приклали до реалізації шоу, варті були тих оплесків та позитивних відгуків, які мали місце по завершенні проекту.

Після того, коли стали відомими результати, зал спорожнів, залишилося відчуття: хочеться продовження. Сподіваємось, воно матиме місце. Особливо цікавим та інтригуючим може буде третій сезон, коли у запеклій боротьбі зійдуться два найбільші виші Закарпаття УжНУ та ЗакДУ? Чекатимемо з нетерпінням!

В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-1
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-2
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-3
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-4
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-5
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-6
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-7
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-8
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-9
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-10
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-11
В Ужгороді студенти несамовито танцювали зі своїми викладачами (ФОТО), фото-12
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...