• Головна
  • На Закарпатті стало на два мільйонери більше
16:30, 23 березня 2012 р.

На Закарпатті стало на два мільйонери більше

На Закарпатті двоє громадян вже задекларували доходи більше 1 мільйона гривень.

Нині до органів податкової служби Закарпатської області декларації про отримані минулого року доходи подали 2243 громадян.

Зокрема, 113  громадян задекларували доходи у вигляді спадщини,  103 – від продажу рухомого майна, 48 – доходи від здавання у найм нерухомого майна, 22 – від продажу нерухомого майна, 6 громадян задекларували отримані іноземні доходи, 6 – інвестиційний прибуток.

Декларації про отримані минулого року доходи подали і семеро іноземних громадян, які мають статус податкових резидентів України. Двоє громадян задекларували доходи, що перевищили 1 мільйон гривень.

Майже 85% поданих декларацій, або 1886, – це декларації із метою реалізації права на податкову знижку. 1714 громадян претендують на повернення частини сплаченого податку у зв’язку з витратами на навчання, 86 - на сплату відсотків за іпотечним кредитуванням, 86 – за договорами страхування життя, - повідомили у Відділі взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Закарпатській області за матеріалами управління оподаткування фізичних осіб.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...