• Головна
  • На Закарпатті вбито спанієля Теро, який знайшов контрабанду у дипломатів
15:20, 9 липня 2016 р.

На Закарпатті вбито спанієля Теро, який знайшов контрабанду у дипломатів

Мертвого спанієля прикордонної служби, знайшли у дворі кінолога, з яким той жив. 

Про це повідомляє ДПСУ.

Вбитий пес був одним із найкращих на Закарпатському кордоні. Саме він занюхав цігарки у автомобілі чоловіка Першого секретаря Посольства України в Словаччині. Згодом Теро "спалив" і "Мерседес Віто" з дипломатичними номерами Росії, на якому на цей раз монголи везли незаконний тютюн.

Правоохоронці розслідують жорстоке вбивство. 

Як інформував 0312.ua, Словацькі митники затримали контрабандиста, який 17 разів попадався на посту "Ужгород"

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #контрабанда
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення