• Головна
  • Грузин і молдаванин шукали кращої долі в ЄС
13:00, 22 березня 2012 р.

Грузин і молдаванин шукали кращої долі в ЄС

Минулої доби на ділянці відділу прикордонної служби «Ужгород»   було затримано 1 громадянина Грузії, який мав намір потрапити до однієї з країн Західної Європи через територію України та Словаччини.

Як пояснив затриманий, на територію України він потрапив законно через пункт пропуску для авіаційного сполучення «Бориспіль» ще в лютому цього року і весь цей час проживав у м. Київ. А на запитання затриманому, чому він обрав саме українсько-словацький кордон, він пояснив, що в Словаччині його очікував ще один земляк, який раніше перетнув кордон законно і з яким вони мали продовжити мандрівку теренами ЄС. 

А сьогодні вночі вже прикордонники відділу прикордонної служби «Паладь Комарівці» проводили пошукові заходи та затримання одного громадянина Республіки Молдова, який у пошуках кращого життя хотів оселитись у одній з країн Західної Європи. Та його планам не судилося здійснитись. 

На даний час в обох випадках проводяться адміністративно – процесуальні та перевірочні заходи. За спробу незаконного перетинання державного кордону України покарання та подальшу долю затриманих осіб визначить суд.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...