
12:24, 22 березня 2012 р.
На Закарпатті на 2 місяці заборонили вилов риби
Про це йдеться у Наказі №43 Закарпатдержрибоохорони від 19 березня " Про встановлення весняної заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів, охорони середовища їх існування та нересту риби у 2012 році"
ДОКУМЕНТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:51, Вчора
1
11:57, 18 червня
3
10:43, 14 червня
51
16:53, 24 червня
83
12:30, 22 червня
2