• Головна
  • Ужгородській міськраді зробили «останнє китайське попередження»
10:25, 22 березня 2012 р.

Ужгородській міськраді зробили «останнє китайське попередження»

«З 1 квітня Ужгородський виконком потрапляє під наш дуже цілеспрямований приціл. Можна сказати, це таке «останнє китайське попередження» міській владі – заявив під час сьогоднішньої прес-конференції у прес-центрі «Закарпаття» експерт Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай.

«Ми не пропустимо більше жодного рішення виконавчого комітету без оприлюднення, жодного проекту рішення, і не допустимо прийняття його, якщо до того воно не було оприлюднене», — сказав Олександр під час презентації практичного посібника для громадських діячів і журналістів «Інформація про місцеву владу».

Його колега, керівник Закарпатського регіонального відділення Інституту Політичної Освіти, Володимир Феськов зауважив: «Наприклад, до загального відділу, в який ми звертаємось, коли просимо інформацію, взагалі претензій нема. Але є питання стосовно оприлюднення рішень, скажімо, виконкому і, власне, рішень прийнятих». Для прикладу розповів про дивну ситуацію із появою на сайті міськради інформації щодо тих чи інших засідань, проектів рішень и рішень проголосованих тільки після того, як до органу влади надходить запит від експертів Інституту.

За словами експерта, навіть сьогодні, 21 березня, інформація про засідання виконкому, яке відбулося о 10:00, на сайті Ужгородської міської ради не представлена у повному обсязі, тобто рішення опубліковані вибірково.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...