• Головна
  • Унікальний армійський спецпідрозділ тренується на полігоні під Ужгородом
17:10, 21 березня 2012 р.

Унікальний армійський спецпідрозділ тренується на полігоні під Ужгородом

Майже дві тисячі військовослужбовців 13-го армійського корпусу СВ ЗС України підвищують польовий вишкіл на заході України.

Протягом тижня під керівництвом командирів військових частин 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України тривають заняття особового складу з вогневої, тактичної, тактико-спеціальної підготовки, військової топографії, технічної підготовки та водіння військової техніки.
На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині, військовослужбовці аеромобільно-десантного батальйону 80-го окремого аеромобільного полку та механізованого батальйону 24 окремої механізованої бригади виконують вправи стрільб зі стрілецької зброї, стрільб з озброєння бронетранспортерів, бойових машин піхоти та вправи з практичного водіння військової техніки.

– Більшість військовослужбовців, які залучені до занять є фахівцями своєї справи, перед кожним із них визначено конкретне завдання, – повідомив командир аеромобільно-десантного батальйону 80-го окремого аеромобільного полку підполковник Володимир Юданов. Він також наголосив, що основну увагу під час практичних занять зосереджено на ролі молодших командирів у підготовці особового складу.

На Буковині та Волині, практичні заходи з основних предметів бойової підготовки тривають  за участю підрозділів 300-го окремого механізованого полку, 51-ї окремої механізованої бригади.
З метою ускладнення виконання завдань в умовах незнайомої місцевості військовослужбовці окремого розвідувального батальйону 13 армійського корпусу, під час виходу на полігон, здійснили марш з Рівного до Володимир-Волинського, де протягом тижня удосконалюють свої знання та навики з основних предметів бойової підготовки. Саме тут розвідники виконують вправи стрільб з БМП-2 використовуючи  промислову електромережу, що дозволяє суттєво економити бюджетні кошти.

На Закарпатті вправи стрільб з озброєння бойових машин піхоти, стрільби зі стрілецької зброї виконують військовослужбовці окремого гірсько-піхотного  та механізованого батальйонів 128-ї окремої механізованої бригади. Унікальність Ужгородської ділянки полігону в тому, що його навчально-матеріальна база на сьогодні забезпечує підготовку єдиного у Сухопутних військах підрозділу, який призначений для дій у гірській місцевості.

Варто згадати, що нещодавно група військовослужбовців і працівників 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої механізованої бригади здійснила залікове сходження на найвищу вершину Українських Карпат — гору Говерла (2062 м) маршрутом категорії складності 1Б (найвищої за класифікацією).

Цього тижня до занять з бойової підготовки на полігонах заходної України залучено майже дві тисячі військовослужбовців 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Окрім аеромобільних та механізованих підрозділів польову виучку удосконалюють представники протиповітряної оборони бригад, полків та підрозділи зв’язку  військових частин.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...