• Головна
  • Мукачівський соціальний центр щодня годує більше 100 нужденних
15:05, 21 березня 2012 р.

Мукачівський соціальний центр щодня годує більше 100 нужденних

На жаль, число бідних, соціально незахищених людей, які сьогодні потребують допомоги, з року в рік збільшується. Дбати про тих, кому необхідна підтримка, взялись у Мукачівському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Тут щодня безкоштовно нагодують та обігріють тих, хто цього потребує.

Починаючи з 1998 року Мукачівський міський територіальний центр соціального обслуговування щодня допомагає нужденним та соціально незахищеним. Сюди приходять малозабезпечені, одинокі, а також інваліди та особи без постійного місця проживання. Соціальний центр має у своєму розпорядженні пральню, душову, майстерню для ремонту взуття та їдальню.

Всі послуги надаються абсолютно безкоштовно. Їдальня щоденно обслуговує близько сотні людей. Колись ця цифра була втроє більшою, та все змінила криза. Фінансування з державного бюджету забезпечує лише половину необхідних коштів. Для багатьох соціальний центр – це справжній порятунок. До структури центру соціального обслуговування входить також відділ соціального обслуговування на дому. Працівники цього відділу доглядають за старими і немічними в їхніх оселях. Такі послуги здійснюються на основі договору про соціальне обслуговування. Цей договір укладається індивідуально в кожному окремому випадку. Він категорично відрізняється від договору довічного утримання. Все тому, що за послуги соціального центру не доведеться розплачуватись житлом. Стосунки соціального робітника та підопічного базуються на повній довірі. Це довіра перевірена часом.

Ольга Романівна вже 14 років працює з соціально незахищеними на дому. Про свою роботу говорить з любов’ю. Працівники центру відвідують своїх підопічних двічі на тиждень. Допомога в побутових питаннях не єдине, чого потребують ці люди. Дуже часто їм не вистачає простого людського спілкування. Валентина Олександрівна користується послугами центру вже 4 роки. Дуже задоволена роботою працівників центру. Сюди не йде молодь через малі зарплати. Тут немає пільг і надбавок до пенсії, як на державній службі. Але старі, перевірені кадри залишаються працювати. Працюють, бо відчувають у цьому своє покликання. Вони щодня роблять чиєсь життя кращим.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...