
16:10, 4 липня 2016 р.
В Ужгороді приймуть у комунальну власність ще три гуртожитки
На засідання сесії ужгородської міської ради виноситься проект рішення "Про прийняття гуртожитків у комунальну власність".
"Прийняти в комунальну власність міста гуртожитки по вул. Гвардійській, 15/1, вул. Одеській, 12, вул. Загорській, 26 у місті Ужгород. Департаменту міського господарства здійснити необхідні дії щодо приймання-передачі гуртожитку в комунальну власність з подальшою передачею їх в оперативне управління будинкових комітетів, створених у гуртожитках", - йдеться у документі.
Як інформував 0312.ua, Мешканці ужгородського гуртожитку на Декабристів виборюють житло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 2 червня
00:22, 4 червня
113
10:53, 5 червня