Кращий партнер закарпатського бізнесу пропонує вигідні депозити для юридичних осіб

Реформування банківської системи в Україні значно збільшує довіру населення до фінустанов. Останнім часом все більшої популярності здобуває розміщення коштів набанківських депозитах як серед населення так і серед юридичних осіб.

Вирішальні переваги при виборі банківського депозиту як способу вкладення грошей у більшості випадків – збереження грошей і гарантована прибутковість. При вкладенні в банківський депозит у договорі чітко фіксується процентна ставка й у випадку виконання умов договору вкладник одержить гарантований приріст грошей. Тобто, вкладаючи гроші, можна одразу знати на яку суму доходу варто розраховувати по закінченні терміну вкладу.
До слова, станом на 30 червня цього року обсяг коштів юридичних осіб в ПАТ "КОМІНВЕСТБАНК" склав 395,31 млн. грн., що відповідає близько 21% усіх банківських пасивів Закарпатської області.

У КОМІНВЕСТБАНКУ відсоткові ставки по банківським вкладам юридичних осіб встановлюються індивідуально для кожного клієнта, в залежності від суми вкладу та термінів його розміщення. У гривнях вони можуть складати 19,5%, а у валюті до 7%.
Окрім того, для комфортності у користуванні послугою для юридичних осіб передбачено ряд особливостей, серед яких щомісячна виплата відсотків, можливість поповнювати вклад та достроково розірвати договір у разі необхідності.
Оформити депозит дуже легко. Для цього треба підготувати пакет необхідних документів та подати заяву до банку.
Докладно про умови та процедуру оформлення читайте на офіційному сайті КОМІНВЕСТБАНКУ http://www.atcominvestbank.com/

кредит Ужгород депозит Ужгород комінвестбанк Ужгород коминвестбанк Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
9 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі