В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж

Сьогодні, 28 червня, в Ужгороді уперше за останні три роки відбувся сьомий за ліком "Закарпатський парад наречених". 

Після трирічної перерви, на Закарпаття повернувся, напевно, один із найочікуваніших заходів містян. 

В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-1

Розпочалося це дійство ще до обіду. У центрі міста, у рамках параду, функціонувала міні-ярмарка, де можна було придбати смаколики, різні оригінальні вироби, типу хенд-мейд. Звичайно ж, усі виручені кошти підуть на благодійність. 

Що стосується наречених, то у них видався достатньо насичений день. 8 груп (команд), упродовж усього дня, їздили Ужгородом та навіть поза його межами, фотографувались, створювали атмосферу суцільного весілля. 

Тільки о 18 годині наречені зібрались у Ужгородському замку, де члени жюрі обирали найкращих у 9 номінаціях, які стосувалися зовнішнього вигляду учасниць конкурсу. Позмагавшись, жінки мали змогу поспілкуватись за келихом шампанського.

В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-2

Після конкурсної програми, наречені рушили на автомобілях на площу Народну, де на них чекали маленькі дівчата й хлопчики, які мали можливість відчути себе "молодятами". 

В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-3

До речі, на площі перед ОДА був встановлений рекорд Закарпаття у номінації "Найдовша краватка". Її довжина 31 метр і 20 сантиметрів. 

В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-4

Далі парад рушив пішою ходою до площі Тетральної, де відбулось нагородження учасниць за найкращі зачіски, букет, макіяж, сукню тощо. "Розбавили" весільну тематику "Blitz" своїми ефектними виступами. 

В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-5

Під час урочистого концерту дівчата-наречені дефілювали подіумом, танцювали, посміхались, раділи своєму святу. 

В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-6 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-7 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-8 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-9 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-10 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-11 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-12 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-13 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-14 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-15 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-16 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-17 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-18 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-19 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-20 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-21 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-22 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-23 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-24 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-25 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-26 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-27 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-28 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-29 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-30 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-31 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-32 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-33 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-34 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-35 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-36 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-37 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-38 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-39 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-40 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-41 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-42 В Ужгороді пройшов "Парад наречених": фоторепортаж, фото-43
парад наречених Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1618 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі