• Головна
  • Огля матчів 12 ігрового дня Євро-2016
Щоденник Євро-2016
12:00, 22 червня 2016 р.

Огля матчів 12 ігрового дня Євро-2016

Щоденник Євро-2016

Вчора, на Євро-2016 у Франції пройшли 4 матчі групового етапу. У групі "С" Німеччина впевнено розібралась із Північною Ірландією, Україна поступилась Польщі. У групі "D" сталась сенсація: хорвати у матчі з іспанцями зробили камбек і очолили квартет, а, здавалось, безнадійні турки поховали надії Чехії на плей-оф.

Україна - Польща

Чотири "нулі": нуль перемог, нуль забитих, нуль очків, нуль позитиву

94_main

Чи вдалось нам гучно зачинити за собою двері? І так, і ні. Ми створювали моменти, могли і мали забивати, у ворота Фабіанскі, як мінімум, головний арбітр мав ставити пенальті. Проте, ми знову програємо, і, крім якогось загального невдоволення від виступів нашої збірної, виникає багато питань. Тільки у протистоянні із поляками, яке, по суті, нічого не вирішувало, Фоменко випустив Ротаня. І той став найкращим гравцем матчу. Логічний ряд далі допрацьовуйте самі...

Фланги - все надто передбачувано. Поляки були готові до зміщень Коноплянки та Ярмоленка у центр. А навішувати з "тещі" вони не вміють.

Стосовно гри України на вістрі, то Зозулю просто "з'їли". І його провини у цьому нема. За всю гру Роман отримав, можливо, 3 зручні паси у ноги, а з них 1, коли він перебував обличчям до воріт. Решта - закидання у боротьбу, де нападнику протистояли височенні польські центрбеки.

Захист. Порадував своєю грою Богдан Бутко, хоч бігав не на рідному фланзі. У захисті працював надійно, не забував й про атаку. Декілька разів його "кроси" дійшли до точки призначення. Так, у моменті з пропущеним голом дещо "наварив каші", однак, в цілому, на пристойному рівні провів матч.

А от партнер Богдана на протилежному фланзі дещо "здувся". Артем Федецький, після 60 хвилини матчу, просто ходив по полю. Не встигаючи за опонентом, порушував правила. М'яко кажучи, не найкраща гра у виконанні Федецького.

Огля матчів 12 ігрового дня Євро-2016, фото-1

Центр захисту провів рівний матч. Активним був Кучер, який грав надійно на своїй позиції і частенько, як для центрбека, ходив вперед. Хачеріді дещо здав позиції після своєї помилки у матчі з Північною Ірландією, коли втратив МакКолі. У матчі проти "Кадри" відчувалась невпевненість у його діях.

Підопічні Адама Навалки просто продемонстрували свою гру і перемогли. Тут нема чого коментувати. Навалка переграв Фоменка саме у тактиці, а польські футболісти довели, що індивідуальна майстерність у них на кращому рівні, аніж у наших.

Україна — Польща 0:1
Гол: Блащіковскі, 56 

Україна: П'ятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Бутко, Степаненко, Ротань, Ярмоленко, Зінченко (Коваленко, 73), Коноплянка, Зозуля (Тимощук, 90)

Польща: Фабіанскі, Ционек, Паздан, Глік, Енджейчик, Йодловец, Крихов'як, Капустка (Гросіцкі, 71), Зєлінскі (Блащіковскі, 46), Мілік (Старжинскі, 90), Левандовскі

Попередження: Ротань, Кучер — Капустка

Німеччина - Північна Ірландія

На класі, але з кульгавою реалізацією

607466503_ah_1300_ee278349de177123b58f1a18cc3b4d28_3340_650x410

Йоахім Льов упродовж Євро неодноразово повторював, що головна проблема "Бундестіму" - реалізація. І справді, протягом групового етапу німці забили всього 3 м'ячі. Можливості для взяття воріт виникають стабільно часто, проте атаці німців десь не вистачає холоднокровності, десь фарту. Про відсутність майстерності не доводиться говорити. У матчі з зелено-білими німці особливих проблем не мали. Підопічні О'Ніла грали у звичний для себе "тягучий" футбол й інколи вибігали в атаку.

Огля матчів 12 ігрового дня Євро-2016, фото-2

"Бундестім" домінував, створював моменти, але забив лише Гомес. Поки низька результативність не впливає власне на підсумковий результат, але у плей-оф це може зіграти з німцями у злий жарт. Поки "німецькій машині" потрібно підкрутити певні гвинтики, аби не "заглохнути" посеред дороги.

Північна Ірландія – Німеччина0:1
Гол: Гомес, 30

Північна Ірландія: Макговерн — Д. Еванс, Кеткарт, МакКолі, Х'юз — Даллас, Норвуд, Девіс, К. Еванс (Макгінн, 84), Уорд (Мадженніс, 70) – Вашингтон (Лафферті, 59)

Німеччина: Нойєр — Гектор, Хуммельс, Боатенг (Хьоведес, 76), Кімміх — Кроос, Хедіра (Швайнштайгер, 69) – Гьотце (Шюррле, 55), Мюллер, Озіл — Гомес

Чехія - Туреччина

Смертельний турецький постріл

tomas-sivok-czech-republic-turkey_3488356

Напевно, ніхто не очікував, що Туреччина, яка безнадійно програла хорватам й іспанцям, зможе здолати чехів, які в обидвох матчах проти вищезгаданих команд продемонстрували хороший футбол. Як то кажуть, м'яч круглий.

Саме протистояння було повністю рівним. Чехи навіть завдали більше ударів, аніж турки. Підопічні Теріма, у свою чергу, двічі попали у рамку воріт Чеха й двічі відзначились. Проте, другий м'яч був забитий із невеличкого офсайду, який проігнорував головний суддя матчу.

Огля матчів 12 ігрового дня Євро-2016, фото-3

Тож Чехія, яка вважалась фаворитом у боротьбі за путівку у плей-оф, їде додому, а турки, програвши перші два матчі, мають хороші шанси на вихід у наступний раунд.

Ох цей новий регламент...

Чехія — Туреччина 0:2

Голи: Бурак, 10, Туфан, 65

Чехія: Чех, Сівок, Губнік, Кадержабек, Пуділ, Павелка (Шкода, 57), Даріда, Плашил (Коларж, 89), Крейчі, Дочкал (Шурал, 72), Нецид

Туреччина: Бабачан, Топал, Балта, Кейбаши, Генул, Інан, Туфан, Туран, Шен (Озьякуп, 60), Мор, (Шахан, 69), Їлмаз (Тосун, 90)

Попередження: Плашил, Павелка, Шурал — Кейбаши, Балта

Іспанія - Хорватія

Розслабленість іспанців, застаріла "тікі-така" та "екстрасенсорні" здібності Даріо

22da7f

Центральний матч дванадцятого ігрового дня повністю виправдав себе. Іспанці і хорвати провели цікаву та захоплючу гру, яка завершилась неочікуваним результатом. Збірна Чачіча перемогла, як би це не звучало, не без допомоги іспанців. Особливо "Фурія Роха" почала допомагати своїм суперникам у другому таймі. Якщо у першому таймі Іньєста і ко були націлені на ворота Субашича (як наслідок, прекрасно розіграна гольова комбінація), то кінцівка першої сорокап'ятихвилинки (гол Калініча) та вся друга половина зустрічі пройшли не те, щоб під диктовку хорватів, а під акомпонемент сплячих іспанців. Підопічні Дель Боске просто контролювали м'яч без просування вперед. Помаранчеві забували включати щвидкість, а вихід другого "опорника" замість Ноліто й взагалі зробив гру іспанців настільки академічною, що хорвати зуміли скористатись своїм моментом і змусили задуматись Іспанію перед плей-оф. До речі, тепер на них чекають італійці. 

Огля матчів 12 ігрового дня Євро-2016, фото-4

Не можемо не відзначити феномен Даріо, який перед пробиттям Рамосом "точки" підказав Субашичу, куди битиме Серхіо.

Хорватія - Іспанія 2:1
Голи: Калініч, 45, Перішич, 87 — Мората, 7

Хорватія: Субашич — Срна, Чорлука, Єдвай, Врсалько — Бадель, Рог (Ковачіч, 82) — Перішич, Ракітіч, Пьяца — Калініч

Іспанія: Де Хеа — Хуанфран, Піке, Рамос, Альба — Фабрегас (Алькантара, 84), Бускетс, Іньєста — Сілва, Мората (Адуріс, 67), Ноліто (Бруно Соріано, 60)

Попередження: Рог, Врсалько, Срна

На 72-й хвилині не реалізував пенальті Серхіо Рамос (голкіпер).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Огляд 12 ігрового дня #Євро
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...