• Головна
  • 4 котельням Ужгорода відключать газ за борг у 2,4 млн грн
11:00, 15 березня 2012 р.

4 котельням Ужгорода відключать газ за борг у 2,4 млн грн

Чотирьом котельням комунального підприємства «Уж-енергія» на Київській набережній, на Коцюбинського, Довженка та Насипній в Ужгороді Публічне акціонерне товариство «Закарпатгаз» відключить постачання газу.

На такий крок «Закарпатгаз» змушений вдатися через заборгованість КП «Уж-енергія» за спожитий природний газ, яка станом на 1 березня поточного року становить  майже 2,4 мільйони гривень.

На письмове попередження товариства про припинення газопостачання у випадку несплати боргу КП «Уж-енергія» відреагувало листом, із якого зрозуміло, що сума боргу погашена не буде. Оскільки споживання газу не припинили, борг щоденно зростає на 20 тисяч, а до кінця березня збільшиться на 240 тисяч гривень.

Про ці кошти споживач у листі навіть не згадує. З чиєї кишені, на думку керівництва «Уж-енерго» їх належить взяти, якщо безпосередні споживачі за спожите тепло розраховуються справно? До відключення котелень працівників ПАТ «Закарпатгаз» не допускають, тому  з 14 березня товариство вдається до непопулярного, але абсолютно обґрунтованого з економічної точки зору  заходу – механічного від’єднання  згаданих об’єктів теплопостачання, - повідомили на сайті ПАТ «Закарпатгаз».

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...