• Головна
  • На Закарпатті стабілізується ситуація з боргами по зарплаті
13:00, 14 березня 2012 р.

На Закарпатті стабілізується ситуація з боргами по зарплаті

У вівторок, 13 березня, під головуванням заступника керівника краю Івана Качура відбулася селекторна нарада з питань погашення заборгованості із виплат заробітної плати та легалізації трудових ресурсів в області, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Упродовж лютого цього року ситуація із виплати зарплатні на підприємствах, організаціях області дещо стабілізувалася. За інформацією райдержадміністрацій та міськвиконкомів станом на 1 березня загальна сума боргу становила 14 мільйонів 106 тисяч гривень. Таким чином заборгованість зменшилася на 195,5 тисяч гривень. Зменшення боргу порівняно з 1 лютого 2012 року відбулося у 8-ми адміністративно-територіальних одиницях області, найбільше зменшення зафіксовано у Мукачеві та Ужгороді.  Допустили зростання боргу 7 адміністративно-територіальних одиниць, зокрема, Тячівський,  Берегівський  та Міжгірський райони.

Проблемним питанням залишається заборгованість із виплати  заробітної плати працівникам підприємств державної форми власності, що знаходяться у сфері впливу міністерств та ТОВ „Закарпатполіметали”, підпорядкованому Державній акціонерній компанії «Укрполіметали». Якщо станом на 1 лютого 2012 року загальний обсяг  боргу працівникам галузей економіки області становив 14,3 мільйонів гривень, то борг вищезазначених підприємств – 9,8 мільйонів (68,6 % обсягу всієї заборгованої заробітної плати).

З питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості  населення у лютому робочими групами районних адміністрацій, міськвиконкомів здійснено 364 перевірки суб’єктів господарської діяльності. Як результат - виявлено 181 особу, що працювали без оформлення трудових відносин. Укладено та зареєстровано у центрах зайнятості трудові договори  із 167-ма  працівниками.

Вирішення питань із виплат заробітної платні та легалізації трудових ресурсів вимагає якісної та злагодженої роботи усіх ланок влади. На цьому наголосив заступник керівника краю Іван Качур:

- Президент України особливу увагу приділяє реформуванню соціальної сфери, підвищенню соціальних стандартів. Тож, щоб втілити у життя соціальні ініціативи Віктора Януковича, потрібно працювати ще ефективніше, наближаючи якість життя закарпатців до європейських стандартів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...