![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
12:20, 14 березня 2012 р.
До Ужгорода з концертом завітав запорізький хор «Дніпро»
Березневими днями Ужгород відвідав Лауреат першого ступеня Відкритого обласного фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» (2012) Запорізький хор «Дніпро».
З метою зміцнення української національної ідеї через українську народну пісню, популяризації творів національно-патріотичного звучання та пісень, які оспівують славетні подвиги українського народу в містах Закарпаття організовано невеличкий концертний тур цього колективу. Під час їхніх концертів проводиться акція з підтримки спорудження пам’ятника Тарасу Шевченку у Запорізькій області.
Під час перебування в Ужгороді 14 березня учасники хору «Дніпро» відкриють Шевченківські заходи Ужгородського коледжу культури і мистецтв, а ввечері – о 18.00, пройде концерт у Закарпатському обласному об’єднанні Всеукраїнського товариства « Просвіта».
У програмі перебування колектив буде мати екскурсію по визначним містам обласного центру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...