• Головна
  • В Ужгородському прес-клубі озвучили програму фестивалю «Єврокарпати-2012»
11:40, 14 березня 2012 р.

В Ужгородському прес-клубі озвучили програму фестивалю «Єврокарпати-2012»

13 березня, в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів фестивалю "Єврокарпати-2012", які розповіли про його мету і формат. Захід відбудеться 4-5 травня у рекреаційному комплексі "Дубки" під Ужгородом.

Директор комплексу "Дубки" Андрій Опаленик зауважив, що "Єврокарпати-2012" позиціонують як "фестиваль фестивалів", оскільки захід презентує можливості регіону в цілому. На ньому зустрінуться представники різних напрямків. Будуть запрошені практично всі учасники майже 300 фестивалів, що проводяться на Закарпатті щорічно.

У рамках заходу також проведуть відкритий тенісний турнір, виставку квітів та рослин. Гості матимуть можливість взяти участь у гастрономічному змагання.

Заступник начальника головного управління  начальник управління з питань європейської інтеграції та туризму і курортів Закарпатської ОДА Олександр Марченко відзначив, що фестиваль проходитиме напередодні Євро-2012. Тому основна ідея – перевірка готовності до літнього сезону, до зустрічі вболівальників. 5 травня проведуть практичні заняття з волонтерами та екскурсоводами, що зустрічатимуть гостей. "Євро 2012 дало великий шанс продемонструвати потенціал України. А Україна для багатьох туристів розпочнеться із Закарпаття. За попередніми підрахунками ми очікуємо близько 1 млн. туристів, що проїдуть через нашу область", - сказав Олександр Марченко.

Для трансферу гостей на місце проведення фестивалю організують автобус з центральної частини Ужгорода в "Дубки" і назад. Учасники зможуть отримати інформацію про Закарпаття, основний пріоритет якого – розвиток туризму. Презентують ряд видань, серед яких і збірник-каталог "Туристичні перлини Закарпаття" англійською та українською мовами з диском іншими мовами. Також видадуть буклети про 10 причин, через які необхідно відвідати Закарпаття, видання з переліком фестів, з кроками маршруту від кордону до Львівської області на англ. та нім. мові. Тут будуть вказані всі мотелі, готелі, пункти мед допомоги, аеропорти, вокзали та ін..

Завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор розповів про структуру фестивалю. Місце локації розділять на кілька зон для розміщення різних анімацій і атракцій, презентацій тих видів туризму, що розвиваються наразі в Закарпатті та нових. Всього розмістять біля 50-ти стандартних наметів біля готельний номерів, близько 15 учасників виставлять свою продукцію в секторах біля озера. "Всього розраховуємо на близько 80 учасників. Для тих хто працює в галузі сільського туризму, це буде фестиваль-знайомств. Цей фестиваль презентує імідж не тільки окремого села чи котроїсь із закарпатських родзинок, а потенціал усієї області. Тому організатори повинні уникнути недоліків в організації, щоб не постраждав імідж нашого краю", --додав Федір Шандор.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...